Ahlgade 24, 4300 Holbæk


Viser billeder
premium broker icon

Velkommen hos danbolig Holbæk - Henrik Larsen Hos danbolig Holbæk - Henrik Larsen sælger vi alle former for fast ejendom. Vi er et stærkt team på 25 engagerede medarbejdere, der står klar til at hjælpe dig. Vi har mange års erfaring på boligmarkedet og et højt fagligt niveau, så når du handler bolig hos os, er du sikret en professionel behandling fra start til slut. Vores boligbutik er beliggende midt i Holbæk med god synlighed og flotte udstillingsvinduer mod Ahlgade. Her har vi alt samlet under èt tag, og vi slipper ikke din sag, før handlen er endeligt afsluttet og boligen overdraget. Vores mål er at yde en service, der gør dig så tilfreds, at du har lyst til at anbefale os til andre, der skal handle bolig. Vi samarbejder med Nordea, men respekterer selvfølgelig din ret til selv at vælge bank og rådgiver. Vi glæder os til at handle bolig med dig - for vi elsker at sælge boliger!

Kontakt mægleren og få en vurdering af din bolig
Indtast adressen

Henrik Larsen. Ejendomsmægler & valuar

59 44 11 12
henrik.larsen@danbolig.dk

Trine Søndergaard Jensen. Partner, Ejendomsmægler projektsalg

40 26 60 30
trine.s.jensen@danbolig.dk

Kim Vesterdal. Partner, Ejendomsmægler

21 44 19 10
kim.vesterdal@danbolig.dk

Jesper Nielsen. Partner, Salg & Vurdering

51 22 55 44
jesper.nielsen@danbolig.dk

Christian Torp Carlsen. Partner, Salg & Vurdering

20 30 09 12
christian.carlsen@danbolig.dk

Jesper Jensen. Ejendomsmægler Erhverv

61 22 50 50
jesper.jensen@danbolig.dk

Mikkel Ellis Larsen. Erhverv - Finansbachelor

31 53 53 82
mikkel.larsen@danbolig.dk

Mads Jetsmar. Ejendomsmægler

61 61 15 12
mads.jetsmar@danbolig.dk

Lasse Grønbæk Mathiassen. Ejendomsmægler

24 99 00 73
lasse.mathiassen@danbolig.dk

Lasse Bonde. Ejendomsmægler

40 40 14 19
lasse.b@danbolig.dk

Lars Hugo Fonnesbech. Salg & Vurdering

40 27 71 12
lars.hugo@danbolig.dk

Martin Mayland Rasmussen. Ejendomsmægler

40 40 13 09
martin.mayland@danbolig.dk

Thomas Halling. Salg & Vurdering

21 62 06 23
thomas.halling@danbolig.dk

Freja Mathilde Clausen. Salg

24 99 01 31
freja.clausen@danbolig.dk

Cornelius Saltoft Egø. Salg

21 37 19 90
cornelius.egoe@danbolig.dk

Vibeke Vincent. Ejendomsmægler

24 99 00 03
vibeke.vincent@danbolig.dk

Sara Maarfelt Wic. Salgskoordinator

59 48 03 06
sara.maarfelt@danbolig.dk

Susan Mortensen. Salgskoordinator

59 44 03 01
susan.mortensen@danbolig.dk

Emma Marie Justesen. Kontortrainee

59 44 11 12
emma.justesen@danbolig.dk

Annette Nymark. Ejendomsmægler

59 48 23 32
annette.nymark@danbolig.dk

Susanne Hansen. Ejendomsmægler & valuar

59 48 23 33
susanne.hansen@danbolig.dk

Birgitte Vind. Ejendomsmægler

59 48 03 07
birgitte.vind@danbolig.dk

Bodil Holmgaard. Ejendomsmægler

59 48 23 35
bodil.holmgaard@danbolig.dk

Anja Bille Stanelt. Sagskoordinator

59 48 03 03
a.bille@danbolig.dk

Sanne Petersen. Sagskoordinator

59 48 03 08
sanne.petersen@danbolig.dk

Nadja Just Pagel. Sagskoordinator, Projektsalg

21 16 30 50
nadja.pagel@danbolig.dk

Trine Rabøl Tøttrup. Sagskoordinator

59 48 23 38
trine.toettrup@danbolig.dk

Louise Anker Olsen. Sagskoordinator

59 48 03 04
louise.olsen@danbolig.dk

Simone Børsting. Kontortrainee

59 44 11 12
simone.boersting@danbolig.dk

Tina Bøttcher. Administration

59 44 11 12
tina.boettcher@danbolig.dk
Ring til mægler

Nyeste boliger og grunde til salg

AdresseOprettetPris
Nørupvej 49 12-08-2022
12-08-2022
12-08-2022 1.695.000 kr.
Æblehaven 2 12-08-2022
12-08-2022
12-08-2022 2.195.000 kr.
11-08-2022 11-08-2022 3.595.000 kr.
Rylevej 1A 11-08-2022
11-08-2022
11-08-2022 2.595.000 kr.

Fordeling af boligtyper til salg d.d.

Alle boliger og grunde til salg
Adresse
Adresse
1 - 30 af 230 resultater
Billede Adresse BoligtypePostnummerVærelserGrundstørrelsePrisLiggetidPrisjustering
Adresse Abildgårdsvej 12 Boligtype Postnummer 4520110 m² Værelser 3 Grundstørrelse 700 m² Pris 945.000 kr. Liggetid 156 dage Prisjustering -5%
Adresse Adelers Alle 222 Boligtype Postnummer 453299 m² Værelser 3 Grundstørrelse 800 m² Pris 1.595.000 kr. Liggetid 50 dage Prisjustering 0%
Adresse Agervænget 50 Boligtype Postnummer 4420205 m² Værelser 7 Grundstørrelse 827 m² Pris 1.995.000 kr. Liggetid 39 dage Prisjustering 0%
Adresse Ahornvej 6 Boligtype Postnummer 4340154 m² Værelser 3 Grundstørrelse 870 m² Pris 2.095.000 kr. Liggetid 101 dage Prisjustering 0%
Adresse Alfred Hansens Have 12 Boligtype Postnummer 430099 m² Værelser 4 Grundstørrelse 96 m² Pris 2.750.000 kr. Liggetid 9 dage Prisjustering 0%
Adresse Alfred Hansens Have 26 Boligtype Postnummer 4300102 m² Værelser 4 Grundstørrelse 100 m² Pris 2.695.000 kr. Liggetid 44 dage Prisjustering -4%
Adresse Algestrupvej 18, Algestrup Boligtype Postnummer 4340122 m² Værelser 4 Grundstørrelse 2.140 m² Pris 2.175.000 kr. Liggetid 91 dage Prisjustering 0%
Adresse Allegårdsvej 9 Boligtype Postnummer 43400 m² Værelser 0 Grundstørrelse 780 m² Pris 300.000 kr. Liggetid 11 dage Prisjustering 0%
Adresse Apollovej 3, Hønsinge L Boligtype Postnummer 456060 m² Værelser 0 Grundstørrelse 1.244 m² Pris 1.095.000 kr. Liggetid 135 dage Prisjustering -5%
Adresse Arnakkegårds Alle 7, Arnakke Boligtype Postnummer 4390141 m² Værelser 4 Grundstørrelse 876 m² Pris 2.845.000 kr. Liggetid 8 dage Prisjustering 0%
Adresse Baggesens Have 67 Boligtype Postnummer 430087 m² Værelser 2 Grundstørrelse 149 m² Pris 1.995.000 kr. Liggetid 42 dage Prisjustering -9%
Adresse Bakkedraget 21, Kvarmløse Boligtype Postnummer 4340185 m² Værelser 7 Grundstørrelse 1.064 m² Pris 3.995.000 kr. Liggetid 70 dage Prisjustering 0%
Adresse Bakkehøj 5 Boligtype Postnummer 4390133 m² Værelser 5 Grundstørrelse 1.020 m² Pris 2.295.000 kr. Liggetid 141 dage Prisjustering -8%
Adresse Bakkekammen 1 Boligtype Postnummer 4300120 m² Værelser 5 Grundstørrelse 1.179 m² Pris 4.995.000 kr. Liggetid 8 dage Prisjustering 0%
Adresse Bent Grubbes Vej 35 Boligtype Postnummer 4300112 m² Værelser 4 Grundstørrelse 581 m² Pris 2.795.000 kr. Liggetid 125 dage Prisjustering -7%
Adresse Birke Alle 4 Boligtype Postnummer 430071 m² Værelser 3 Grundstørrelse 866 m² Pris 1.995.000 kr. Liggetid 376 dage Prisjustering -20%
Adresse Birkeparken 24 Boligtype Postnummer 4540105 m² Værelser 3 Grundstørrelse 1.944 m² Pris 1.550.000 kr. Liggetid 369 dage Prisjustering 0%
Adresse Bjergbyvej 3 Boligtype Postnummer 4520209 m² Værelser 6 Grundstørrelse 19.306 m² Pris 6.995.000 kr. Liggetid 83 dage Prisjustering 0%
Adresse Borgergade 17B Boligtype Postnummer 4360173 m² Værelser 6 Grundstørrelse 760 m² Pris 1.995.000 kr. Liggetid 120 dage Prisjustering 0%
Adresse Borupvej 6, Borup Boligtype Postnummer 4300125 m² Værelser 5 Grundstørrelse 1.383 m² Pris 1.495.000 kr. Liggetid 150 dage Prisjustering 0%
Adresse Brændholtvej 72 Boligtype Postnummer 4350161 m² Værelser 5 Grundstørrelse 615 m² Pris 895.000 kr. Liggetid 239 dage Prisjustering -10%
Adresse Bygaden 10 Boligtype Postnummer 4370169 m² Værelser 5 Grundstørrelse 568 m² Pris 1.695.000 kr. Liggetid 18 dage Prisjustering 0%
Adresse Bygaden 45 Boligtype Postnummer 452075 m² Værelser 3 Grundstørrelse 453 m² Pris 795.000 kr. Liggetid 310 dage Prisjustering -20%
Adresse Byvej 55 Boligtype Postnummer 4532183 m² Værelser 6 Grundstørrelse 611 m² Pris 1.675.000 kr. Liggetid 287 dage Prisjustering -6%
Adresse Bøgen 7 Boligtype Postnummer 4300126 m² Værelser 5 Grundstørrelse 178 m² Pris 3.150.000 kr. Liggetid 42 dage Prisjustering 0%
Adresse Charlottevej 1, Gudmindrup Lyng Boligtype Postnummer 4573129 m² Værelser 3 Grundstørrelse 1.314 m² Pris 3.995.000 kr. Liggetid 15 dage Prisjustering 0%
Adresse Dahliaparken 4 Boligtype Postnummer 4420142 m² Værelser 5 Grundstørrelse 827 m² Pris 2.795.000 kr. Liggetid 195 dage Prisjustering -3%
Adresse Damgårdsvej 22 Boligtype Postnummer 430051 m² Værelser 2 Grundstørrelse 1.198 m² Pris 1.295.000 kr. Liggetid 124 dage Prisjustering 0%
Adresse Dramstrup 9 Boligtype Postnummer 4420135 m² Værelser 5 Grundstørrelse 32.000 m² Pris 3.995.000 kr. Liggetid 28 dage Prisjustering 0%
Adresse Ejbygårdsvej 2, Ejby Boligtype Postnummer 40700 m² Værelser 0 Grundstørrelse 728 m² Pris 795.000 kr. Liggetid 1063 dage Prisjustering -11%
1 - 30 af 230 resultater